pühapäev, 22. august 2021

Värbamislood: OneTab

Kui oled nagu mina, et veebibrauseris on korraga lahti rohkem kui 10 lehte, siis see OneTab lahendus on sulle sama kasulik kui mulle. Kusjuures kogemustega sourcijad kiidavad kui ühest suust: OneTab on miskit, mis teeb neil elu palju lihtsamaks.


Kuidas see siis töötab?

- esmalt tuleb endale hankida OneTab Google Chrome rakedus

- seejärel valida „Bring all tabs into OneTab”

- ja kõik avatud lehed saavad ühte kohta koondatud. Jah, need on nii ka brauseris, samas OneTabis näed lisaks lehekülgede pisipiltidele ka kirjeldust

- lehed saab tagasi brauserisse viia valides „Restore all“

- kui soovid aga vastavat veebilehtekülge avada, siis saad seda teha lihtsalt lehekülje lingile klõpsates.

Boonusena toon täna aga välja ka Autopagerize lahenduse. Need kaks (OneTab ja AutoPagerize) on muuseas miskit, mida ma viimasel ajal ise aktiivselt kasutanud olen. Tegemist on Chrom laiendusega, mis lihtsustab mahukamaid otsinguid ehk aitab vältida veebilehtede edasilehitsemist. Kuidas see töötab: kui tavaliselt tuleb Google otsinguid tehes ette loetelu 10 otsinguga ja edasisaamiseks tuleb klikata „edasi“ nupule, siis autopagerise aitab seda edasiklõpsamist vältida. Ehk kerida tuleb lihtsalt „alla“. 

Kas teadsid, et kõigist värbamislugudest ja ka mitmest teisest põnevast värbamishäkist valmib juba sügisel koostöös värbamisagentuuriga Level up (heida nende tegemistele pilk peale siit kaudu) virtuaalne taskuteatmik? Kui soovid ka selle teose valmimisse oma panuse anda, siis saada mulle oma lemmiktööriista kohta info emaili aadressil helo_tamme@yahoo.com. 


Olen suur kohvi fänn, kui minu postitused sind kõnetavad, siis võid mulle tänutäheks virtuaalse kohvi osta ;) https://www.buymeacoffee.com/helotamme 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar