pühapäev, 15. august 2021

Värbamislood: Calendly

Kuidas lepid sina nö majaväliste inimestega, sh kandidaadid kohtumisi kokku?

Ma olen küll Calendlyst ja muudest alternatiividest kuulnud kuid ise nende kasutamiseni jõudnud pole. Ühel laupäeva hommikul mõtlesin aga hommikukohvi kõrval selle vidina järgi katsetada ja, nagu ikka, oli mu elevus suur kui selle kergelt endale tööle sain. Olin lausa nii elevuses, et demonstreerisin kohe oma vanemale pojale ka ja palusin endaga üks koosolek kokku leppida 😊

Clandly lahenduseni jõudsin Helen Pärli kaudu, kes oma kogemust selle osas jagas: “Kuna mul on lisaks värbamisele ka mitmeid muid projekte ja tegemisi, siis väga mugav lahendus, et kandidaat saab valida päriselt kõikide vabade aegade seast reaalajas endale sobiva vestluse aja ja selle ise ära broneerida. Väga mugav on see, et saan iga projekti jaoks luua eraldi lingi, automaatsed teavitused, meeldetuletused, follow-up emailid jne. Lisaks saan piirata vestluseks vabade aegade vahemikku lähtuvalt projekti ajakavast. /…/ Calendly võimaldab ühildada kõiki klienditöid ühte süsteemi ja jälgib ise mu 4 erinevat kalendrit, vältimaks konflikte. Ühildub väga hästi Zoomiga ja loob ise otse kalendrisse vajalikud kutsed ja lingid.🙂”

Mida Calendly kasutamiseks vaja:

1. Luua endale kasutaja

2. Valida, millist kalendrit kasutada soovid (sobib nii Exchange kui ka nt Google kalender)

3. Luua üritus, sh:          

- anda sellele pealkiri (nt “halduri tööintervjuu”),

- valida ürituse tüüp (kusjuures saab teha nii grupi kui ka 1 : 1 vestlusi),

- valida perioodi, mis ajal kohtumine aset peab leidma (nt järgmise kahe nädala jooksul)

- valida koht, lisa blokeeringud kalendris ja nii edasi ja nii edasi

Ühesõnaga palju erinevaid põnevaid võimalusi! Niipea kui keegi aga kalendris broneerib, läheb antud aeg kalendris kinni ja keegi teine seda endale broneerida ei saa (tean, kuna katsetasime). Lisaks genereerib Calendly automaatselt ka kohtumise kutse inimesele, kes endale siis sobiliku aja välja valis ja broneeris.

Milline imeline ja lihtne  (ning järjekordselt tasuta) vidin positiivse kandidaadikogemuse loomiseks!

Soovitan julgelt katsetada! Ja andke märku kuidas rahule jäite! 😊

Kas teadsid, et kõigist värbamislugudest ja ka mitmest teisest põnevast värbamishäkist valmib juba sügisel koostöös värbamisagentuuriga Level up (heida nende tegemistele pilk peale siit kaudu) virtuaalne taskuteatmik? Kui soovid ka selle teose valmimisse oma panuse anda, siis saada mulle oma lemmiktööriista kohta info emaili aadressil helo_tamme@yahoo.com. 

Olen suur kohvi fänn, kui minu postitused sind kõnetavad, siis võid mulle tänutäheks virtuaalse kohvi osta ;) https://www.buymeacoffee.com/helotamme 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar